Konut almak isteyenlere görülmemiş kampanya

Bankaların konut faizlerindeki indirim kampanyası haziran sonu itibariyle biterken Avcılar İnşaat, 120 ay vade ve 0,99 faiz oranını sürdürme kararı alarak konut almak için kararsızlık yaşayanlara cesaret verdi

Konut almak isteyenlere görülmemiş kampanya
BESTE KOÇ
Ekonomiyi canlandırmak için yapılan indirim kampanyasının bitmesiyle bankalar, faiz oranlarını yeniden yüzde 1.38 seviyelerine yükseltti. Son zamanlarda yatırımın en gözde merkezi olan İzmir’deki markalı konut projelerinin önemli ismi Avcılar İnşaat ise indirim kampanyasını yüzde 0.99 ile devam ettirme kararı aldı.
YÜZDE 200 KAZANÇ
Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, yatırım konusunda kararsızlık yaşayan ve konut sahibi olmayı dileyenleri cesaretlendirmek istediklerini belirterek, “Avcılar İnşaat’ın projelerine temel seviyesinden girenler, proje bittiğinde yüzde 200’lere varan oranda kazanç sağladı. Dolayısıyla yatırımı ‘dolar-euro-faiz’e değil, konuta yapmanın önemi açıkça ortada. Seçimlerden sonra projelerimize yönelik olan önemli orandaki talep artışı da bunun en büyük kanıtı. Biz de kur ve piyasadaki küçük dalgalanmalar dolayısıyla kararsızlık yaşayan yatırımcılara, ‘120 ay vade ve 0.99 faiz oranı kampanyası’ ile önemli bir imkan sunduğumuzu düşünüyoruz” şeklinde konuştu.
İNDİRİME DEVAM
İdris Avcı, buna ilaveten yeni bir kampanya daha başlattıklarını belirterek, “Müşterilerimiz bir cep telefonu veya bilgisayar fiyatı sayılabilecek 3 bin 890 TL peşinatla bizden konut alabilecekler. Ayrıca 120 ay vadeye kadar yüzde 0.99 faiz oranımız devam ediyor. Bildiğiniz gibi Avcılar İnşaat, 30 yıldır İzmir’de ve hiç durmadan konut, iş ve yaşam alanları üretiyor. Üretmeye de devam edecek. Devam eden projelerimizin yanı sıra 2018 yılı bitmeden temelini atacağımız projelerimiz var. 2019’da başlayacağımız projelerimiz var. 5 senede yatırımcılarına yüzde 200 kazandıran Avcılar, İzmir’in ve Türkiye’nin en istikrarlı en güvenilir markalı konut üreticisi olmayı sürdürecek” dedi.

Diğer Haberler

Hatay çileğinde hasat başladı

Hatay çileğinde hasat başladı

Aroması ve tadıyla dikkat çeken Hatay çileğinde ilk hasat gerçekleşti

Çiftler artık masrafdan kısıyor  

Çiftler artık masrafdan kısıyor  

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla düğün sezonu da yavaş yavaş açılmaya başladı

Kiralarda stopaj uygulaması kaldırılmalı     

Kiralarda stopaj uygulaması kaldırılmalı    

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandö...

Faizler düştü  satışlar arttı

Faizler düştü satışlar arttı

Bazı kamu bankalarının mart başında konut kredisi faizlerini yüzde 1,28’e düşürm...

Kermesler haksız  rekabet yapıyor  

Kermesler haksız rekabet yapıyor  

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Paland...

Torbalı ekonomisi  her yerde tanıtılıyor

Torbalı ekonomisi her yerde tanıtılıyor

Mardin’e giden Torbalı Ticaret Odası heyetinin ikinci durağı Sanayi ve Ticaret O...