9 ilçe için özel çalışma

Yerel seçim hazırlıklarına başlayan MHP İzmir Başkanı Şahin, “Bergama ve Foça’dan başlamak üzere 9 tane ilçeyi alacağımızı düşünüyoruz ve bu ilçeler üzerinde özel olarak ilgileneceğiz ve özel çalışmalar yapacağız” dedi

9 ilçe için özel çalışma
YUSUF ÇAĞIRTEKİN-ÖZEL HABER
Yaklaşan yerel seçimler öncesi siyasi partiler, seçim hazırlıklarını yoğunlaştırdı. Bu seçim döneminde İzmir’de CHP’nin önemli rakiplerinden bir tanesi de Milliyetçi Hareket Partisi olacağı konuşuluyor. Geçtiğimiz eylül ayında yapılan kongreyle MHP İzmir İl Başkanlığı görevine gelen Veysel Şahin’in İzmir’de ciddi çalışmalar yaptığı konuşulurken, Şahin’de 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde İzmir’in genelinde seçimlere hazırlandıklarını ve bu seçimde İzmir’den 9 ilçe üzerinde özel çalışmalar yapacağını ifade etti. Şahin, “Bergama ve Foça’dan başlamak üzere 9 tane ilçeyi alacağımızı düşünüyoruz ve bu ilçeler üzerinde özel olarak ilgileneceğiz. Bu 9 ilçe üzerinde özel çalışmalar yapacağız” ifadelerini kullandı.
“YALNIZ DEVAM EDECEĞİZ”
Eylül ayında yapılan kongreyle göreve geldiğini ifade eden Veysel Şahin, göreve geldiği günden bugüne parti içerisinde çok fazla değişikliğe gitmediğine dikkat çekti. Şahin, “Göreve geldiğim günden beridir hiçbir şeyi değiştirme gereği duymadım. İlk günden beridir arkadaşlarımızı seçim çalışmalarına hazırlıyorum. Arkadaşlarımızın çalışmaları vardı ama biz bu süreci hızlandırdık. Uyuyan, kenarda bekleyen, köşede duran arkadaşlarımızı seçim arenasında çalıştırma için de özel bir uğraşı veriyoruz. Yerelde AK Parti-MHP ittifakı İzmir’i alırdı ama bu bir matematik işi ama olmadı. Olmadılar üzerine konuşmanın bir mantığı yok. Olmadı, olmuyor, olmayacak. Öyle gözüküyor. Biz yalnız devam edeceğiz” diye konuştu.
KOCAOĞLU AKLIMIZDAN GEÇMEDİ
Yerel seçimlerde partililerin elini taşın altına sokması gerektiğini dile getiren Veysel Şahin, kıyıda köşede durmak yerine herkesin parti için çalışması gerektiğinin altını çizdi. Şahin, “Ülkemize, milletimize ve güzel İzmir’imize hizmet etmek için bütün ülküdaşlarımızı, insanımıza dokunmaya davet ediyorum. Dokunmadıkça kimse bizim farkımızda olmayacak. Biz isteğimizi insanlara aktarmamız gerekiyor. Bu defa da Milliyetçi Hareket Partisi’ni tercih edin dememiz gerekiyor. Bunun için taraftarlarımıza, ülküdaşlarımıza ricam çalışma içericisinde olması ve çorbada tuzunun olması. Bütünleşerek hareket etmeliyiz” şeklinde konuştu.  Aziz Kocaoğlu ile görüşmesini de değerlendiren Şahin, adı başka partililerle anılan Kocaoğlu’na İzmir’de MHP’den aday olması gibi bir teklif yapmak aklımızdan geçmedi yanıtını verdi. 

Diğer Haberler

Çiğli Belediyesi meclisine Bakan gücü

Çiğli Belediyesi meclisine Bakan gücü

Türk siyasetinin önemli isimlerinden eski Kültür Bakanı Prof.Dr. Suat Çağlayan,...

Doğan’dan trafiği  rahatlatacak projeler

Doğan’dan trafiği rahatlatacak projeler

Karabağlar’daki alt yapı, trafik ve otopark sorunlarının farkında olduklarını ve...

Güzelbahçe  seferleri artacak

Güzelbahçe seferleri artacak

Güzelbahçe’den Konak’a vapuruna binen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce,...

Tekel fabrikası sanat üretecek

Tekel fabrikası sanat üretecek

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeybekci, Alsancak’taki Tar...

TED Aliağa  Koleji’ne ödül

TED Aliağa Koleji’ne ödül

Child Art Academy tarafından bu yıl 11’ncisi düzenlenen Uluslararası Çocuk Resim...

Su kaynakları  iyi korunmalı

Su kaynakları iyi korunmalı

Ege Üniversitesi Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr....