9 ilçe için özel çalışma

Yerel seçim hazırlıklarına başlayan MHP İzmir Başkanı Şahin, “Bergama ve Foça’dan başlamak üzere 9 tane ilçeyi alacağımızı düşünüyoruz ve bu ilçeler üzerinde özel olarak ilgileneceğiz ve özel çalışmalar yapacağız” dedi

9 ilçe için özel çalışma
YUSUF ÇAĞIRTEKİN-ÖZEL HABER
Yaklaşan yerel seçimler öncesi siyasi partiler, seçim hazırlıklarını yoğunlaştırdı. Bu seçim döneminde İzmir’de CHP’nin önemli rakiplerinden bir tanesi de Milliyetçi Hareket Partisi olacağı konuşuluyor. Geçtiğimiz eylül ayında yapılan kongreyle MHP İzmir İl Başkanlığı görevine gelen Veysel Şahin’in İzmir’de ciddi çalışmalar yaptığı konuşulurken, Şahin’de 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde İzmir’in genelinde seçimlere hazırlandıklarını ve bu seçimde İzmir’den 9 ilçe üzerinde özel çalışmalar yapacağını ifade etti. Şahin, “Bergama ve Foça’dan başlamak üzere 9 tane ilçeyi alacağımızı düşünüyoruz ve bu ilçeler üzerinde özel olarak ilgileneceğiz. Bu 9 ilçe üzerinde özel çalışmalar yapacağız” ifadelerini kullandı.
“YALNIZ DEVAM EDECEĞİZ”
Eylül ayında yapılan kongreyle göreve geldiğini ifade eden Veysel Şahin, göreve geldiği günden bugüne parti içerisinde çok fazla değişikliğe gitmediğine dikkat çekti. Şahin, “Göreve geldiğim günden beridir hiçbir şeyi değiştirme gereği duymadım. İlk günden beridir arkadaşlarımızı seçim çalışmalarına hazırlıyorum. Arkadaşlarımızın çalışmaları vardı ama biz bu süreci hızlandırdık. Uyuyan, kenarda bekleyen, köşede duran arkadaşlarımızı seçim arenasında çalıştırma için de özel bir uğraşı veriyoruz. Yerelde AK Parti-MHP ittifakı İzmir’i alırdı ama bu bir matematik işi ama olmadı. Olmadılar üzerine konuşmanın bir mantığı yok. Olmadı, olmuyor, olmayacak. Öyle gözüküyor. Biz yalnız devam edeceğiz” diye konuştu.
KOCAOĞLU AKLIMIZDAN GEÇMEDİ
Yerel seçimlerde partililerin elini taşın altına sokması gerektiğini dile getiren Veysel Şahin, kıyıda köşede durmak yerine herkesin parti için çalışması gerektiğinin altını çizdi. Şahin, “Ülkemize, milletimize ve güzel İzmir’imize hizmet etmek için bütün ülküdaşlarımızı, insanımıza dokunmaya davet ediyorum. Dokunmadıkça kimse bizim farkımızda olmayacak. Biz isteğimizi insanlara aktarmamız gerekiyor. Bu defa da Milliyetçi Hareket Partisi’ni tercih edin dememiz gerekiyor. Bunun için taraftarlarımıza, ülküdaşlarımıza ricam çalışma içericisinde olması ve çorbada tuzunun olması. Bütünleşerek hareket etmeliyiz” şeklinde konuştu.  Aziz Kocaoğlu ile görüşmesini de değerlendiren Şahin, adı başka partililerle anılan Kocaoğlu’na İzmir’de MHP’den aday olması gibi bir teklif yapmak aklımızdan geçmedi yanıtını verdi. 

Diğer Haberler

Türk akademisyenden  yatırımcılara öneri

Türk akademisyenden yatırımcılara öneri

Doç.Dr. Mehmet Umutlu tarafından finans alanında hazırlanan bilimsel yayının son...

Superior seedlessin yolculuğu başlıyor!

Superior seedlessin yolculuğu başlıyor!

Ege Bölgesi’nin önemli ihraç ürünlerinden, düşük şeker oranı ile şeker hastaları...

“Birliğimizin daim  olmasını diliyoruz”

“Birliğimizin daim olmasını diliyoruz”

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik...

Kaya: Geleceğimizin  teminatı milletleşmedir

Kaya: Geleceğimizin teminatı milletleşmedir

Memur-Sen İzmir İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen İzmir 1 Nolu şube Başkanı Ali Ka...

PTT AŞ’den özel gün  zarfı ve posta kartı

PTT AŞ’den özel gün zarfı ve posta kartı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) tarafından “15 Temmuz Demokra...

Atatürk, Ilıca’dan  coşkuyla selamlanacak

Atatürk, Ilıca’dan coşkuyla selamlanacak

Büyük önder Atatürk’ün 1-8 Temmuz 1926 tarihlerinde Çeşme Ilıca’da 8 gün kalması...