Anneler konuşuyor

Philips Avent anne ve bebek sağlığına verdiği önem doğrultusunda sunduğu ürünlerin yanı sıra sosyal sorumluluk anlayışıyla da annelerin yanında oluyor

Anneler konuşuyor

NİLGÜN TAZE

Philips Avent anne ve bebek sağlığına verdiği önem doğrultusunda sunduğu ürünleri Hilton’da annelere tanıttı. Aynı zamanda hazırladığı sosyal sorumluluk projeleri ile de annelerin yanında olan Philips Avent, annelerin yaşantılarına ortak olarak, seslerini duyurabilecekleri bir platform oluşturuyor. 2016 yılında ‘Anneler Konuşuyor’ projesi ile yola çıktıklarını ve iki yıldır annelerin hikayelerini milyonlarca kişiyle paylaşmayı başardıklarını açıklayan Philips Personal HealthGenel Müdürü Milena Elmasoğlu, “Anne ve bebek sağlığı bizim için son derece önemli. Bunun içinde gerek annelerin gerekse bebeklerin ihtiyacı olan ürünleri en kaliteli şekilde üreterek onların daha sağlıklı bir süreç geçirebilmesine katkı sağlamak amacı ile var gücümüz ile çalışıyoruz. Avent oldukça özel bir marka ve bu nedenle ürünlerimizin diğer ürünlere göre farklılığını ve kalitesini farklı illerde düzenlediğimiz etkinliklerle sık sık anneler ile paylaşıyoruz” dedi.

ANNELER KONUŞUYOR

Anneler Konuşuyor projesinin hayata geçmesinden bu güne kadar çok sayıda anne ile görüşerek onların istek ve ihtiyaçlarını dinlediklerini ifade eden Elmasoğlu, “Gösterdiğimiz başarının gururu ve anneleri bir araya getirmenin heyecanı ile annelerimizden gelen yoğun istek üzerine ‘Anneler Konuşuyor’un üçüncü yılında 3 ilde anneler ile buluşuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanındaki annelere ulaşarak ilham verici hikayeler dinledik. Bu hikayeler o kadar etkili oldu ki ne tür ürünler üretmemiz gerektiğini net bir şekilde anlamış olduk. Bu salonda şuan muhteşem kadınlar var. Anneler gününde anneler için çeşitli hediyeler alındı ancak biz Avent olarak en güzel hediyenin çocuklar olduğuna inanıyoruz. Anne ve bebekleri için ürettiğimiz Avent ürünlerini yakından takip ederek farkımızı görebilirsiniz” şeklinde konuştu. Moderatörlüğünü sunucu ve yazar Özge Uzun’un yaptığı buluşmada anneler zumba yaparak eğlenirken aynı zamanda deneyimleri anlatarak sorunlarına ortak çözüm geliştirmeye çalıştılar.

Diğer Haberler

Olağanüstü kurultay için imza çağrısı

Olağanüstü kurultay için imza çağrısı

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, kurultay delegeleri olarak burada “semboli...

İşbirliği vurgusu

İşbirliği vurgusu

Memur-Sen İzmir İl Temsilcisi Bina, “Bakanlığın bütün birimlerinin eğitim alanın...

Yapısal değişikliğe ihtiyaç var

Yapısal değişikliğe ihtiyaç var

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Çok çok harcayıp az az kazanıyoruz. Az...

Olağanüstü kurultay için imzalar atılıyor

Olağanüstü kurultay için imzalar atılıyor

CHP'de olağanüstü kurultay isteyen İzmirli 4 kongre delegesi noterden imza verdi...

Darbedilen imam sela okudu

Darbedilen imam sela okudu

İzmir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi gecesi sela okudukla...

Cilalı Taş Devri’nden esinlenip “ilkel tekne” yapıyorlar

Cilalı Taş Devri’nden esinlenip “ilkel tekne” yapıyorlar

İzmir’in Urla İlçesi’nde başlatılan bir deneysel arkeoloji projesi kapsamında Ci...