“Barış” temennisi

MHP İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, barış mesajı vererek “15 yıldır olduğu gibi bu seçim sürecinin de birbirimizi kırmadan, kardeşçe geçmesini diliyorum” dedi

“Barış” temennisi
YUSUF ÇAĞIRTEKİN
İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, eylül ayında seçilen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’i il binasında ziyaret etti. Yaklaşan yerel seçim öncesi Milliyetçi Hareket Partisi’nin de belediyenin tüm imkanlarını müsait oldukça kullanabileceğini ileten Kocaoğlu, seçimlerin barış ve kardeşlik içerisinde geçmesini istediklerini söyleyerek, MHP İzmir İl Teşkilatı’nın da bu konuda oldukça hassas olduğunu dile getirdi.“İMKANLARIMIZI KULLANABİLİRSİNİZ”
Yeni seçilen Veysel Şahin ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek konuşmalarına başlayan Aziz Kocaoğlu, “Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Önümüzde 5 ay sonra bir yerel seçim var. Ben her seçim arifesinde siyasi partilerimizi geziyorum. Belediyenin salonu vs. tüm imkanlarını yer müsait olduğu müddetçe seve seve kullanabilirseniz. Bunu da söylemek istedim. Ben her zaman olduğu gibi seçimlerin kardeşçe geçmesini temenni ettim. 15 senelik görev süremde bu hep böyle oldu. Kim kazandıysa hep tebrik ettik. Yine böyle bir seçim ortamının geçmesini diliyorum. Bu konuda zaten son derece hassassınız” dedi“YAŞAM BOYU SÜRER”
Siyasetin yaşam boyu yapıldığına da dikkat çeken Aziz Kocaoğlu, konuşmalarına şu şekilde devam etti: “Zihnimize, düşüncemize en yakın partiyi savunuyoruz. Partimize herhangi bir şey olsa bile ki bu Türkiye’de çok oldu. En yakın gelen partililere, siyasete katkıda bulunmak, sağlıklı insanların seçilmesi için katkı koyacağız ama görev alma anlamında şartlar böyle getirdi ve nasbimizde de varmış, 15 sene belediye başkanlığı yaptıktan sonra kendi isteğimle, aklımla ailemle birlikte aday olmamaya karar verdim. Burada 15 yıllık sürenin hizmet için yeterli olduğu yeni arkadaşların gelmesi gerektiği ve siyasette hizmetin bir bayrak yarışı olduğunu, hangi arkadaş gelirse gelsin İzmir’i ileriye götürmek için yerelde, ülkeyi ileriye götürmek için genelde vatandaşımızın ekmeğini lokmasını büyütmek için çalışacak, çalışacağız. Bundan dolayı 15 sene sonra bu 5 ay geçtikten sonra Allah nasip ederse görevimizi İzmirli hemşerilerimiz kimi takdir ederse ona teslim edeceğiz.”
MHP İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Kocaoğlu’na teşekkürlerini ileten Başkan Şahin ise, “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel İzmir’imize hizmet etmek bizim de amacımız, özlemimiz ve isteğimiz. Hayırlısı olsun” dedi.

Diğer Haberler

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca yeniden yargılanacak

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca yeniden yargılanacak

"Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan hapis cezası alan oyuncular Çağatay Ulusoy...

Bakan Selçuk öğrencilere karne dağıttı

Bakan Selçuk öğrencilere karne dağıttı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yarıyıl tatiline girerek karne alan çocuklara i...

İhracatta tarihi adım: 7/24 kesintisiz ihracat dönemi

İhracatta tarihi adım: 7/24 kesintisiz ihracat dönemi

İhracatta zaman, insan kaynağı ve maliyetten tasarruf etmeyi sağlayan ve menşe v...

Yıldırım: Türkiye nasıl bir kalkınma hamlesi içinde olduğunu herkese gösteriyor

Yıldırım: Türkiye nasıl bir kalkınma hamlesi içinde olduğunu herkese gösteriyor

TBMM Başkanı Yıldırım, "Dünyaya, dosta düşmana mesaj veriyoruz. 'Öldük bittik',...

İzmir’in deri fuarına yabancı alıcı akını

İzmir’in deri fuarına yabancı alıcı akını

Ege Bölgesi'nin deri konfeksiyon, deri aksesuar ve tabak deri ihracatını arttırm...

Zeybekci: '40 milyon turisti ağırlayacağız'

Zeybekci: '40 milyon turisti ağırlayacağız'

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci’nin gündemine ald...