“Barış” temennisi

MHP İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, barış mesajı vererek “15 yıldır olduğu gibi bu seçim sürecinin de birbirimizi kırmadan, kardeşçe geçmesini diliyorum” dedi

“Barış” temennisi
YUSUF ÇAĞIRTEKİN
İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, eylül ayında seçilen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’i il binasında ziyaret etti. Yaklaşan yerel seçim öncesi Milliyetçi Hareket Partisi’nin de belediyenin tüm imkanlarını müsait oldukça kullanabileceğini ileten Kocaoğlu, seçimlerin barış ve kardeşlik içerisinde geçmesini istediklerini söyleyerek, MHP İzmir İl Teşkilatı’nın da bu konuda oldukça hassas olduğunu dile getirdi.“İMKANLARIMIZI KULLANABİLİRSİNİZ”
Yeni seçilen Veysel Şahin ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek konuşmalarına başlayan Aziz Kocaoğlu, “Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Önümüzde 5 ay sonra bir yerel seçim var. Ben her seçim arifesinde siyasi partilerimizi geziyorum. Belediyenin salonu vs. tüm imkanlarını yer müsait olduğu müddetçe seve seve kullanabilirseniz. Bunu da söylemek istedim. Ben her zaman olduğu gibi seçimlerin kardeşçe geçmesini temenni ettim. 15 senelik görev süremde bu hep böyle oldu. Kim kazandıysa hep tebrik ettik. Yine böyle bir seçim ortamının geçmesini diliyorum. Bu konuda zaten son derece hassassınız” dedi“YAŞAM BOYU SÜRER”
Siyasetin yaşam boyu yapıldığına da dikkat çeken Aziz Kocaoğlu, konuşmalarına şu şekilde devam etti: “Zihnimize, düşüncemize en yakın partiyi savunuyoruz. Partimize herhangi bir şey olsa bile ki bu Türkiye’de çok oldu. En yakın gelen partililere, siyasete katkıda bulunmak, sağlıklı insanların seçilmesi için katkı koyacağız ama görev alma anlamında şartlar böyle getirdi ve nasbimizde de varmış, 15 sene belediye başkanlığı yaptıktan sonra kendi isteğimle, aklımla ailemle birlikte aday olmamaya karar verdim. Burada 15 yıllık sürenin hizmet için yeterli olduğu yeni arkadaşların gelmesi gerektiği ve siyasette hizmetin bir bayrak yarışı olduğunu, hangi arkadaş gelirse gelsin İzmir’i ileriye götürmek için yerelde, ülkeyi ileriye götürmek için genelde vatandaşımızın ekmeğini lokmasını büyütmek için çalışacak, çalışacağız. Bundan dolayı 15 sene sonra bu 5 ay geçtikten sonra Allah nasip ederse görevimizi İzmirli hemşerilerimiz kimi takdir ederse ona teslim edeceğiz.”
MHP İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Kocaoğlu’na teşekkürlerini ileten Başkan Şahin ise, “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel İzmir’imize hizmet etmek bizim de amacımız, özlemimiz ve isteğimiz. Hayırlısı olsun” dedi.

Diğer Haberler

Uğurlu, muhtarlarla bir araya geldi

Uğurlu, muhtarlarla bir araya geldi

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, 5 yıl boyunca birlikte uyum içerisinde g...

Patates üreticileri elyafla önlem aldı

Patates üreticileri elyafla önlem aldı

İzmir’in Ödemiş İlçesi’ndeki patates üreticileri, meteorolojinin zirai don uyarı...

“CHP, listelerini  açıklamak zorunda” 

“CHP, listelerini  açıklamak zorunda” 

İzmir’de CHP’nin aday belirleme sürecinde vahim hadiseler yaşandığını ifade eden...

Aday Kılıç’tan ‘kadın açılımı’

Aday Kılıç’tan ‘kadın açılımı’

Seçim çalışmaları kapsamında Bucalı kadınlarla buluşan CHP’nin Buca Belediye Baş...

Serdar Sandal’dan  gençlere müjde

Serdar Sandal’dan gençlere müjde

Sporcu gençler ve aileleriyle buluşan CHP’nin Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ser...

“Menderes’te ben değil, biz olacağız”

“Menderes’te ben değil, biz olacağız”

Millet İttifakı’nın CHP’li Menderes Belediye Başkan Adayı Mustafa Kayalar, köyle...