“Barış” temennisi

MHP İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, barış mesajı vererek “15 yıldır olduğu gibi bu seçim sürecinin de birbirimizi kırmadan, kardeşçe geçmesini diliyorum” dedi

“Barış” temennisi
YUSUF ÇAĞIRTEKİN
İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, eylül ayında seçilen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’i il binasında ziyaret etti. Yaklaşan yerel seçim öncesi Milliyetçi Hareket Partisi’nin de belediyenin tüm imkanlarını müsait oldukça kullanabileceğini ileten Kocaoğlu, seçimlerin barış ve kardeşlik içerisinde geçmesini istediklerini söyleyerek, MHP İzmir İl Teşkilatı’nın da bu konuda oldukça hassas olduğunu dile getirdi.“İMKANLARIMIZI KULLANABİLİRSİNİZ”
Yeni seçilen Veysel Şahin ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek konuşmalarına başlayan Aziz Kocaoğlu, “Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Önümüzde 5 ay sonra bir yerel seçim var. Ben her seçim arifesinde siyasi partilerimizi geziyorum. Belediyenin salonu vs. tüm imkanlarını yer müsait olduğu müddetçe seve seve kullanabilirseniz. Bunu da söylemek istedim. Ben her zaman olduğu gibi seçimlerin kardeşçe geçmesini temenni ettim. 15 senelik görev süremde bu hep böyle oldu. Kim kazandıysa hep tebrik ettik. Yine böyle bir seçim ortamının geçmesini diliyorum. Bu konuda zaten son derece hassassınız” dedi“YAŞAM BOYU SÜRER”
Siyasetin yaşam boyu yapıldığına da dikkat çeken Aziz Kocaoğlu, konuşmalarına şu şekilde devam etti: “Zihnimize, düşüncemize en yakın partiyi savunuyoruz. Partimize herhangi bir şey olsa bile ki bu Türkiye’de çok oldu. En yakın gelen partililere, siyasete katkıda bulunmak, sağlıklı insanların seçilmesi için katkı koyacağız ama görev alma anlamında şartlar böyle getirdi ve nasbimizde de varmış, 15 sene belediye başkanlığı yaptıktan sonra kendi isteğimle, aklımla ailemle birlikte aday olmamaya karar verdim. Burada 15 yıllık sürenin hizmet için yeterli olduğu yeni arkadaşların gelmesi gerektiği ve siyasette hizmetin bir bayrak yarışı olduğunu, hangi arkadaş gelirse gelsin İzmir’i ileriye götürmek için yerelde, ülkeyi ileriye götürmek için genelde vatandaşımızın ekmeğini lokmasını büyütmek için çalışacak, çalışacağız. Bundan dolayı 15 sene sonra bu 5 ay geçtikten sonra Allah nasip ederse görevimizi İzmirli hemşerilerimiz kimi takdir ederse ona teslim edeceğiz.”
MHP İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Kocaoğlu’na teşekkürlerini ileten Başkan Şahin ise, “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Güzel İzmir’imize hizmet etmek bizim de amacımız, özlemimiz ve isteğimiz. Hayırlısı olsun” dedi.

Diğer Haberler

İZBAN’da yarın grev ilanı asılacak

İZBAN’da yarın grev ilanı asılacak

İzmir'de toplu ulaşımında önemli bir yeri olan İZBAN'da, işveren ile sendika ara...

Karamollaoğlu: Herkesi  kucaklama zorundayız

Karamollaoğlu: Herkesi kucaklama zorundayız

Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde partisinin Olağan İl Kongresine kat...

AK Parti’de başvuru  süresi uzatıldı

AK Parti’de başvuru  süresi uzatıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz tarafın...

Putin Türkiye’de törene katılacak

Putin Türkiye’de törene katılacak

Kremlin Dış Politika Danışmanı Yuriy Uşakov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin...

İntihar eden ünlü doktor defnedildi

İntihar eden ünlü doktor defnedildi

İzmir’de geçtiğimiz günlerde intihar eden Gazi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı...

Başkan Tosun projelerini anlattı

Başkan Tosun projelerini anlattı

Mülteci sorununa karşı gösterdiği mücadele ve eylem birliğiyle dünyada adını sık...