Dalından bardağına bir işletme: Motto Garden

Motto Garden’ın İşletme Sahibi Okan Kalaycıoğlu, tüm yaş gruplarına hitap eden mekanını tanıtarak düğün, nişan, doğum günü, baby shower gibi gibi etkinliklere uygun bir alan olduğunu belirtti

Dalından bardağına bir işletme: Motto Garden
BURCU YANAR
Urla’nın eşsiz doğasında, kuş cıvıltıları ve temiz hava eşliğinde sevdiklerinizle birlikte hem nostaljik hem de eğlenceli bir gün geçirmeye ne dersiniz? İzmir’de bu tarz işletmeler tabi ki çok fazla mevcut. Fakat Motto Garden, sizlere daha geniş bir seçenek sunarak kahvaltı, mangal, düğün, nişan, doğum günü, after party ve baby shower gibi özel günleriniz için uygun alan sunarak misafirlerini bekliyor. Motto Garden’ın bir diğer dikkat çekici özelliği ise dalından topladığınız taze meyveleri isterseniz kendiniz sıkarak bardaklarınıza doldurabiliyorsunuz. Gelin bu yeni işletmenin detaylarını işletme sahibi Okan Kalaycıoğlu’ndan dinleyelim.



A’DAN Z’YE PAKETLER
Motto Garden aslında ağırlıklı olarak müşterilerine kahvaltı konsepti sunuyor. Fakat bunun dışında farklı birçok etkinlik yapmak da mümkün. İşletme sahibi Okan Kalaycıoğlu bizlere bu konuda bilgilendirmede bulunarak “22 çeşit zengin kahvaltı menüsüyle sınırsız hizmet veriyoruz. Kahvaltılarımızda ‘lokmata’ diye anılan çikolata dolgulu lokmalarımızı da misafirlerimize sunuyoruz. Kahvaltıları bittikten sonra ise akşama doğru misafirlerimize mangal yakma imkanı da sunarak ‘Kendin pişir kendin ye’ diyoruz. 2020 yaz sezonu için hazırlıklarımıza da şimdiden başlamış bulunmakla birlikte salatalarımız, hamburgerlerimiz ve etlerimiz ile birlikte misafirlerimizin keyifli bir akşam geçirmeleri için fasıl eşliğinde hizmetimizi vereceğiz. Fasıl için herhangi bir organizasyon ücreti de talep etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.



“Misafirlerimiz burada sadece kahvaltı ve mangal değil, baby shower, düğün, nişan, şirket piknikleri, kokteyller, after partyler, doğum günleri gibi etkinliklerini de gerçekleştirebilirler” diyen Kalaycıoğlu, “Düğün konseptimizde mekanımızda 600 kişiye kadar ağırlama kapasitemiz mevcut. Oturma düzenine göre de bu sayıyı ayarlayabiliyoruz. Düğün paketlerimizin içerisinde A’dan Z’ye yemeği, süslemesi, giydirmesi, fotoğraf çekimi, video kayıtları, organizasyon şirketi, düğün bitiminden sonra after partysi, gelin ve damat çiftine balayı odası ve gelin arabası servisi bulunuyor. Bu paketten yararlanmak isteyenler illa da bütün hepsini alacaklar diye bir şey yok isterlerse iki tanesini, isterlerse üç tanesi kendi bütçelerine uygun olarak ekleyebilirler” diye konuştu.



AT ÇİFTLİĞİ DE KURACAKLAR
Mekanın içerisinde çocuklu ailelere yönelik olarak oyun parkının bulunduğunun da altını çizen Kalaycıoğlu, “0-10 yaş arası çocuklarımıza hitap eden bir şekilde tasarlanan parkımızın yanına daha sonrasında Survivor oyun parkuru da eklenecek ve bu oyun grubu yaşı 15 yaşa kadar çıkartılacak” diyerek, gelecek yıl bahar aylarında ise farklı bir projeye imza atacaklarını duyurdu. Kalaycıoğlu, bir at çiftliği kuracaklarının müjdesini vererek “Bunu gerçekleştirdiğimiz takdirde burayı bir atlı spor kulübü olarak da anabileceğiz ve isteyenlere bu konuda eğlenceli eğitimler vereceğiz” diye konuştu.



‘Dalından Bardağına’ diye bir sloganları olduğunu ifade eden Kalaycıoğlu, “Burada portakal, nar ve mandalina bahçelerimiz var. Misafirlerimiz geldiğinde istedikleri üründen istedikleri kadar alarak kendileri de meyve sularını organik olarak sıkabilirler” dedi. Kış aylarına özel olarak da kapalı alanlarında kuzine ve soba kurarak ısıtmayı sağladıklarını belirten Okan Kalaycıoğlu, “Misafirlerimiz soba üzerinde ekmeklerini kızartarak kestanelerini pişirerek nostaljik bir gün geçirme şansına sahip olacaklar. Urla eski bir mekan biz de buranın ruhuna uygun olabilecek en güzel şekilde, tahta, ahşap ve soba ile harmanlayarak ziyaretçilerimize sunuyoruz. Gelmek isteyenler için de Instagram adresimizi ‘mottogardenurla’ olarak verebiliriz” şeklinde ifade etti.



Diğer Haberler

Başkan Mustafa İduğ’a DİSK desteği

Başkan Mustafa İduğ’a DİSK desteği

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, B...

Menemen’de su kesintisi yaşanacak

Menemen’de su kesintisi yaşanacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Menemen İlçesi Asarlık Su Depo...

“İntiharların arkasında  hiçlik duygusu var”

“İntiharların arkasında hiçlik duygusu var”

Saadet Partisi (SP) Konak İlçe Teşkilatının 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi

Esnafın sesi Konak’ta daha güçlü çıkacak

Esnafın sesi Konak’ta daha güçlü çıkacak

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Zekeriya Mutlu, Konak...

Aliağa’ya yeni bir bölüm istiyorlar

Aliağa’ya yeni bir bölüm istiyorlar

Aliağa’nın denizcilik ve gemi teknolojileri alanında önemli bir potansiyeli barı...

CHP’li başkanlar İzmir’de toplanıyor

CHP’li başkanlar İzmir’de toplanıyor

Türkiye’deki CHP’li belediye başkanları ‘Yerel Yönetimler Çalıştayı’nın ikincisi...