İLKSES’ten Bornova Kaymakamlığına ziyaret

İLKSES Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı Başkanı Rasim Kahraman, Bornova Kaymakamlığına atanan Fatih Genel’i makamında ziyaret etti

İLKSES’ten Bornova Kaymakamlığına ziyaret
SULTAN GÜMÜŞ
İLKSES Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı (MARVAK) Başkanı Rasim Kahraman, Adana’daki kaymakamlık görevinin ardından Bornova Kaymakamlığı’na atanan Fatih Genel’i makamında ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Görev gereği ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşen Fatih Genel’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Halil Arslan şu sözlere yer verdi: “Öncelikle aileniz ile birlikte İzmir’e hoş geldiniz. Adana’daki kaymakamlık görevinizce çok başarılı çalışmalara imza attınız. Sizden birçok vatandaş memnundu. Şimdi ise İzmir Bornova’da görev alacaksınız. Gönülden inanıyoruz ki burada da oldukça başarılı çalışmalar yürüteceksiniz. Hayırlı uğurlu olsun.”“DEĞERLERİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ”
Geleneksel spor dalları arasında yer alan atlı okçulukla ilgilenen ve bu alanda başarılı çalışmalara imza atan Bornova Kaymakamı Fatih Genel ise ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bir kaymakam olmanın dışında sanata olan eğilimiyle de dikkat çeken Genel, bu alana ilişkin çalışmalarından söz açtı. Yeni görev yeri Bornova’ya dair planlarından da kısaca bahseden Genel, Bornova’nın sahip olduğu en büyük değerlerden olan Homeros’u ihya edeceklerini vurguladı. Genel ayrıca Homeros Vadisi’nde yer alan ve Türkiye’de çok nadir bulunan çam balını marka haline getireceklerini söyledi. Hayata geçirmeyi planladığı projeler için şimdiden hazırlıklara başlayan ve bundan ötürü heyecanlı olan Kaymakam Genel, “Özellikle Homeros üzerine yoğunlaşacağım. Bornova’nın değerlerini ayağa kaldırmamız lazım” ifadelerinde bulundu. Bornova Kaymakamı Fatih Genel, gazetemiz İLKSES’e ve MARVAK’a iadeyi ziyarette bulunacağını bildirdi.

Diğer Haberler

İzmirli iş dünyasından  seçim değerlendirmesi

İzmirli iş dünyasından seçim değerlendirmesi

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan...

İstanbul seçimlerinde  demokrasi kazandı

İstanbul seçimlerinde demokrasi kazandı

İstanbul seçim sonuçlarını değerlendiren EİB Başkanı Jak Eskinazi, Türk halkının...

Ödemiş Koza-Der’den dayanışma kahvaltısı

Ödemiş Koza-Der’den dayanışma kahvaltısı

İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde faaliyet yürüten Küçükmenderes Havzası Koza Hareketi...

Şehit yakınlarına  SGK İzmir ziyareti

Şehit yakınlarına SGK İzmir ziyareti

SGK İzmir İl Müdürü Ekrem Gülcemal’in Özel Kalem görevlilerinden Salih Aydın, Fo...

İzmir’de ormanlık  alanda yangın

İzmir’de ormanlık alanda yangın

İzmir’in Bornova İlçesi Gökdere mevkiindeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen...

Bebeği çöpe atan anne yakalandı

Bebeği çöpe atan anne yakalandı

İzmir’in Torbalı İlçesi Karakızlar Mahallesi’nde, çöp konteynerinin içerisinde b...