İLKSES’ten Bornova Kaymakamlığına ziyaret

İLKSES Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı Başkanı Rasim Kahraman, Bornova Kaymakamlığına atanan Fatih Genel’i makamında ziyaret etti

İLKSES’ten Bornova Kaymakamlığına ziyaret
SULTAN GÜMÜŞ
İLKSES Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı (MARVAK) Başkanı Rasim Kahraman, Adana’daki kaymakamlık görevinin ardından Bornova Kaymakamlığı’na atanan Fatih Genel’i makamında ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Görev gereği ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşen Fatih Genel’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Halil Arslan şu sözlere yer verdi: “Öncelikle aileniz ile birlikte İzmir’e hoş geldiniz. Adana’daki kaymakamlık görevinizce çok başarılı çalışmalara imza attınız. Sizden birçok vatandaş memnundu. Şimdi ise İzmir Bornova’da görev alacaksınız. Gönülden inanıyoruz ki burada da oldukça başarılı çalışmalar yürüteceksiniz. Hayırlı uğurlu olsun.”“DEĞERLERİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ”
Geleneksel spor dalları arasında yer alan atlı okçulukla ilgilenen ve bu alanda başarılı çalışmalara imza atan Bornova Kaymakamı Fatih Genel ise ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bir kaymakam olmanın dışında sanata olan eğilimiyle de dikkat çeken Genel, bu alana ilişkin çalışmalarından söz açtı. Yeni görev yeri Bornova’ya dair planlarından da kısaca bahseden Genel, Bornova’nın sahip olduğu en büyük değerlerden olan Homeros’u ihya edeceklerini vurguladı. Genel ayrıca Homeros Vadisi’nde yer alan ve Türkiye’de çok nadir bulunan çam balını marka haline getireceklerini söyledi. Hayata geçirmeyi planladığı projeler için şimdiden hazırlıklara başlayan ve bundan ötürü heyecanlı olan Kaymakam Genel, “Özellikle Homeros üzerine yoğunlaşacağım. Bornova’nın değerlerini ayağa kaldırmamız lazım” ifadelerinde bulundu. Bornova Kaymakamı Fatih Genel, gazetemiz İLKSES’e ve MARVAK’a iadeyi ziyarette bulunacağını bildirdi.

Diğer Haberler

Ege Mizah Fest 7 kapılarını açtı

Ege Mizah Fest 7 kapılarını açtı

Bu yıl yedincisi düzenlenen Ege Mizah Festivali kapılarını açtı

Dans fotoğrafçılığı atölyesi düzenlendi

Dans fotoğrafçılığı atölyesi düzenlendi

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Fotoğrafçılık Uygulamalar...

Kahve telvesinden resim yapıyorlar

Kahve telvesinden resim yapıyorlar

İzmir’de atık malzemelerin eğitimde değerlendirilmesine yönelik farkındalık oluş...

Veterinerdeki köpek fenomen oldu

Veterinerdeki köpek fenomen oldu

İzmir’de bir veteriner kliniğinde kan alma işlemi sırasında rahat tavırlarıyla d...

“İzmir, insan haklarının başkenti olacak”

“İzmir, insan haklarının başkenti olacak”

İzmir Baro Başkanı Özkan Yücel, “İzmir’in bütün güçleri bize destek olmalıdır. H...

Akıllı şemsiye

Akıllı şemsiye

İzmir’de lise öğrencileri, güneşten gelen zararlı ışınların insan sağlığına olum...