İLKSES’ten Bornova Kaymakamlığına ziyaret

İLKSES Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı Başkanı Rasim Kahraman, Bornova Kaymakamlığına atanan Fatih Genel’i makamında ziyaret etti

İLKSES’ten Bornova Kaymakamlığına ziyaret
SULTAN GÜMÜŞ
İLKSES Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı (MARVAK) Başkanı Rasim Kahraman, Adana’daki kaymakamlık görevinin ardından Bornova Kaymakamlığı’na atanan Fatih Genel’i makamında ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Görev gereği ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşen Fatih Genel’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Halil Arslan şu sözlere yer verdi: “Öncelikle aileniz ile birlikte İzmir’e hoş geldiniz. Adana’daki kaymakamlık görevinizce çok başarılı çalışmalara imza attınız. Sizden birçok vatandaş memnundu. Şimdi ise İzmir Bornova’da görev alacaksınız. Gönülden inanıyoruz ki burada da oldukça başarılı çalışmalar yürüteceksiniz. Hayırlı uğurlu olsun.”“DEĞERLERİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ”
Geleneksel spor dalları arasında yer alan atlı okçulukla ilgilenen ve bu alanda başarılı çalışmalara imza atan Bornova Kaymakamı Fatih Genel ise ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bir kaymakam olmanın dışında sanata olan eğilimiyle de dikkat çeken Genel, bu alana ilişkin çalışmalarından söz açtı. Yeni görev yeri Bornova’ya dair planlarından da kısaca bahseden Genel, Bornova’nın sahip olduğu en büyük değerlerden olan Homeros’u ihya edeceklerini vurguladı. Genel ayrıca Homeros Vadisi’nde yer alan ve Türkiye’de çok nadir bulunan çam balını marka haline getireceklerini söyledi. Hayata geçirmeyi planladığı projeler için şimdiden hazırlıklara başlayan ve bundan ötürü heyecanlı olan Kaymakam Genel, “Özellikle Homeros üzerine yoğunlaşacağım. Bornova’nın değerlerini ayağa kaldırmamız lazım” ifadelerinde bulundu. Bornova Kaymakamı Fatih Genel, gazetemiz İLKSES’e ve MARVAK’a iadeyi ziyarette bulunacağını bildirdi.

Diğer Haberler

Tüp bebek tedavisinde beslenmenin önemi

Tüp bebek tedavisinde beslenmenin önemi

Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof.Dr. Cem Fıçıcıoğlu, “Tüp bebek...

Önemli bir dönüşüm

Önemli bir dönüşüm

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 2018 BRICA İstanbul Zirvesi’nde yaptığı...

Akay: Ortak  akıl çalışması

Akay: Ortak akıl çalışması

İzmir Kemalpaşa’da yapılacak olan Spil İhtisas Lojistik Kümelenme Organize Sanay...

Adliyeye sevk edildiler

Adliyeye sevk edildiler

Menderes İlçesi’nde Değirmençay’a devrilen kamyonda 23 düzensiz göçmenin hayatın...

Balıkçılık fuarı  kapılarını açtı

Balıkçılık fuarı kapılarını açtı

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültü...

Çok iyi sporcular yetiştiriyoruz

Çok iyi sporcular yetiştiriyoruz

Bu yıl 5.’si düzenlenen Uluslararası Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Ritmik Cimnas...