İLKSES’ten Bornova Kaymakamlığına ziyaret

İLKSES Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı Başkanı Rasim Kahraman, Bornova Kaymakamlığına atanan Fatih Genel’i makamında ziyaret etti

İLKSES’ten Bornova Kaymakamlığına ziyaret
SULTAN GÜMÜŞ
İLKSES Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halil Arslan ile İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı (MARVAK) Başkanı Rasim Kahraman, Adana’daki kaymakamlık görevinin ardından Bornova Kaymakamlığı’na atanan Fatih Genel’i makamında ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Görev gereği ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşen Fatih Genel’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Halil Arslan şu sözlere yer verdi: “Öncelikle aileniz ile birlikte İzmir’e hoş geldiniz. Adana’daki kaymakamlık görevinizce çok başarılı çalışmalara imza attınız. Sizden birçok vatandaş memnundu. Şimdi ise İzmir Bornova’da görev alacaksınız. Gönülden inanıyoruz ki burada da oldukça başarılı çalışmalar yürüteceksiniz. Hayırlı uğurlu olsun.”“DEĞERLERİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ”
Geleneksel spor dalları arasında yer alan atlı okçulukla ilgilenen ve bu alanda başarılı çalışmalara imza atan Bornova Kaymakamı Fatih Genel ise ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bir kaymakam olmanın dışında sanata olan eğilimiyle de dikkat çeken Genel, bu alana ilişkin çalışmalarından söz açtı. Yeni görev yeri Bornova’ya dair planlarından da kısaca bahseden Genel, Bornova’nın sahip olduğu en büyük değerlerden olan Homeros’u ihya edeceklerini vurguladı. Genel ayrıca Homeros Vadisi’nde yer alan ve Türkiye’de çok nadir bulunan çam balını marka haline getireceklerini söyledi. Hayata geçirmeyi planladığı projeler için şimdiden hazırlıklara başlayan ve bundan ötürü heyecanlı olan Kaymakam Genel, “Özellikle Homeros üzerine yoğunlaşacağım. Bornova’nın değerlerini ayağa kaldırmamız lazım” ifadelerinde bulundu. Bornova Kaymakamı Fatih Genel, gazetemiz İLKSES’e ve MARVAK’a iadeyi ziyarette bulunacağını bildirdi.

Diğer Haberler

Belediye otobüsü otomobille kafa kafaya çarpıştı

Belediye otobüsü otomobille kafa kafaya çarpıştı

İzmir’in Konak İlçesi’nde belediye otobüsünün bir otomobille kafa kafaya çarpışt...

İzmir'de hava durumu... İzmir'de hafta sonu hava nasıl olacak?

İzmir'de hava durumu... İzmir'de hafta sonu hava nasıl olacak?

Meteoroloji'den alınan verilere göre İzmir'in kuzey kıyıları ve Çeşme Yarımadası...

Haydi doğa yürüyüşüne

Haydi doğa yürüyüşüne

Kent yaşamına hareket katmak ve fiziksel aktiviteleri teşvik etmek için çalışmal...

Yaşanılacak şehirde yaşananlar

Yaşanılacak şehirde yaşananlar

Erzene Mahallesi’nde 2 ay önce başlatılan kanalizasyon çalışması öylece bırakıld...

Mustafa Arslan “Yapmazsam istifa ederim!”

Mustafa Arslan “Yapmazsam istifa ederim!”

Basına projelerini tek tek açıklayan Arslan, verdiği sözleri yerine getirilmemes...

Tunç Soyer: Üç cemre düşecek

Tunç Soyer: Üç cemre düşecek

CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, İzmir’in içinde bulun...