Kaymakamdan sürücü ve yolculara çikolata ı̇kramı

İzmir’in Tire İlçesi Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Kurban Bayramında ilçe merkezinde kahvehanede oturan vatandaşların bayramını kutlayarak şeker ikram etti.

Kaymakamdan sürücü ve yolculara çikolata ı̇kramı

İzmir'in Tire İlçesi Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Kurban Bayramı'nda ilçe merkezinde kahvehanede oturan vatandaşların bayramını kutlayarak şeker ikram etti. Trafik denetlemelerine de katılan Tanrıseven, görev yapan jandarma, polis ile sürücülere çiikolata ikram ederek bayramlaştı. Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Kurban Bayramında trafik ekiplerinin ve yolcuların bayramını kutladı. Vatandaşlara çikolata ikram ederek bayramlarını tebrik eden Kaymakam Tanrıseven'e vatandaslar da büyük ilgi gösterdi. Tanrıseven, ilk olarak Tire Cumhuriyet Meydanı'nda otobüs ile yolculuk yapacak olan vatandas¸ların bayramını kutladı. Ardından emniyet ve jandarma ekipleri ile birlikte yol kontrolü yapan Tanrıseven, güvenlik güçleri ve sürücülere çikolata ikram etti. Sürücü ve yolcularla tek tek sohbet eden Kaymakam Tanrıseven'e vatandaslar da teşekkür etti.

Polis uygulama noktasından ayrılan Kaymakam Hasan Tanrıseven, daha sonra jandarma bölgesinde trafik uygulamasına katıldı. Burada sürücü ve askerlerle tek tek bayramlaşan Tanrıseven, daha sonra uygulamaları denetledi. Kurban Bayramı için hazırlıklara günler öncesinden başladıklarını söyleyen Kaymakam Tanrıseven, “Bayram tatili için Tire Kaymakamlığı olarak hazırlıklarımızı günler öncesinden tamamladık. Bayram nedeni ile ilçede yaşanacak olan nufus ve trafik yoğunluğunu dikkate alarak gerek asayiş¸ gerek sağlık konusunda tedbirlerimizi aldık. Ben de Tire Kaymakamı olarak bayramda mesai yapan kolluk kuvvetlerimizin ve vatandaşımızın bayramını kutladım. İnşallah Tire'de hep birlikte huzur ic¸erisinde bir bayram geçireceğiz. Bu vesile ile tüm vatandaslarımızın Kurban Bayramı'nı kutluyor, yolculuğa çıkacak ve yolculukta olan vatandaşlarımıza da kazasız belasız bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi. (İHA)

Diğer Haberler

Zürih’ten Medifema’ya tedavi için gelecekler

Zürih’ten Medifema’ya tedavi için gelecekler

İzmir Özel Medifema Hastanesi, İsviçre’nin Zürih kentinde Türk yatırımcılara ait...

İklime dayanıklı, insana dayanıksız ‘çimler’ yenileniyor

İklime dayanıklı, insana dayanıksız ‘çimler’ yenileniyor

Birinci Kordon’da yaz boyunca çiğdem ve kuruyemiş kabukları ile vatandaşlar tara...

Bekle: Verdiğimiz sözleri tutuyoruz

Bekle: Verdiğimiz sözleri tutuyoruz

Roman Vatandaşlara Yönelik Strateji Belgesi İkinci Aşama Eylem Planı Cumhurbaşka...

ABD ve İsrail’den sonra Torbalı’da

ABD ve İsrail’den sonra Torbalı’da

Türk Savunma Sanayine anti radar özellikli kumaş üreten ve bu sayede askeri araç...

Selçuklu çocuklar yazarlarla buluşuyor

Selçuklu çocuklar yazarlarla buluşuyor

Selçuk’un çocukları Prof.Dr. İsmail Aka Kütüphanesi ve Sosyal Etkinlik Merkezi’n...

En büyük buluşma noktası: Agroexpo

En büyük buluşma noktası: Agroexpo

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dört büyük tarım fuarı arasında gösterilen Agro...