Kaymakamdan sürücü ve yolculara çikolata ı̇kramı

İzmir’in Tire İlçesi Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Kurban Bayramında ilçe merkezinde kahvehanede oturan vatandaşların bayramını kutlayarak şeker ikram etti.

Kaymakamdan sürücü ve yolculara çikolata ı̇kramı

İzmir'in Tire İlçesi Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Kurban Bayramı'nda ilçe merkezinde kahvehanede oturan vatandaşların bayramını kutlayarak şeker ikram etti. Trafik denetlemelerine de katılan Tanrıseven, görev yapan jandarma, polis ile sürücülere çiikolata ikram ederek bayramlaştı. Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Kurban Bayramında trafik ekiplerinin ve yolcuların bayramını kutladı. Vatandaşlara çikolata ikram ederek bayramlarını tebrik eden Kaymakam Tanrıseven'e vatandaslar da büyük ilgi gösterdi. Tanrıseven, ilk olarak Tire Cumhuriyet Meydanı'nda otobüs ile yolculuk yapacak olan vatandas¸ların bayramını kutladı. Ardından emniyet ve jandarma ekipleri ile birlikte yol kontrolü yapan Tanrıseven, güvenlik güçleri ve sürücülere çikolata ikram etti. Sürücü ve yolcularla tek tek sohbet eden Kaymakam Tanrıseven'e vatandaslar da teşekkür etti.

Polis uygulama noktasından ayrılan Kaymakam Hasan Tanrıseven, daha sonra jandarma bölgesinde trafik uygulamasına katıldı. Burada sürücü ve askerlerle tek tek bayramlaşan Tanrıseven, daha sonra uygulamaları denetledi. Kurban Bayramı için hazırlıklara günler öncesinden başladıklarını söyleyen Kaymakam Tanrıseven, “Bayram tatili için Tire Kaymakamlığı olarak hazırlıklarımızı günler öncesinden tamamladık. Bayram nedeni ile ilçede yaşanacak olan nufus ve trafik yoğunluğunu dikkate alarak gerek asayiş¸ gerek sağlık konusunda tedbirlerimizi aldık. Ben de Tire Kaymakamı olarak bayramda mesai yapan kolluk kuvvetlerimizin ve vatandaşımızın bayramını kutladım. İnşallah Tire'de hep birlikte huzur ic¸erisinde bir bayram geçireceğiz. Bu vesile ile tüm vatandaslarımızın Kurban Bayramı'nı kutluyor, yolculuğa çıkacak ve yolculukta olan vatandaşlarımıza da kazasız belasız bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi. (İHA)

Diğer Haberler

Ormanlarımız için  seferber olmalıyız

Ormanlarımız için seferber olmalıyız

Ege Girişimci Sanayici ve Yatırımcı İş İnsanları Derneği (EGSİYAD) İzmir ve çevr...

CHP Gaziemir’den fidan kampanyası

CHP Gaziemir’den fidan kampanyası

CHP Gaziemir İlçe Başkanlığı yaklaşık 3 gün boyunca yanan ve binlerce ağacın yok...

“Yeşil seferberlik” için ilk hamle pastacılardan

“Yeşil seferberlik” için ilk hamle pastacılardan

İzmir ve çevresinde 500 hektardan fazla ormanın yok olduğu yangın felaketinin ya...

Antik kentte Zeus Tapınağı izleri

Antik kentte Zeus Tapınağı izleri

“Anadolu’nun Pompeisi” olarak bilinen Priene Antik Kenti’nde kazı çalışmalarına...

8. Şakir Süter Gazetecilik Yarışması’nda gazetemize ödül

8. Şakir Süter Gazetecilik Yarışması’nda gazetemize ödül

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Şakir Süter Gazetecilik Yarışması’nda gazetemiz muhab...

Bayraklı’da yangın  korkutan anlar yaşattı

Bayraklı’da yangın korkutan anlar yaşattı

İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde otluk bölgede çıkan ve ormanlık alana sıçrayan yang...