“Kendimizi unutturmayız”

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, teşekkür ziyaretlerine Menderes’te hız kesmeden devam etti. Karşılarında milletvekilini tekrar gören ve şaşıran vatandaşlara Bölünmez Çankırı, “Kendimizi unutturmayız” dedi

“Kendimizi unutturmayız”
ÖZKAN PEKÇALIŞKAN
AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, 24 Haziran seçimlerinin ardından ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. 28 gün boyunca seçim bölgesindeki ilçeleri tek tek dolaşan Bölünmez Çankırı, seçimin ardından gezdiği ilçelere bu sefer teşekkür için uğruyor. Bu kapsamda Menderes’te partililer ve vatandaşlar ile buluşan Bölünmez Çankırı, önce AK Parti Menderes Kadın Kolları ile kahvaltılı toplantıda buluştu daha sonra Menderes’in Yeniköy ve Şaşal mahallerine ziyarette bulundu. Merkezdeki esnafı ziyaret etmeyi de unutmayan ve Menderes programını dolu dolu sürdüren Bölünmez Çankırı, son olarak Gümüldür’de Mardinli hemşerisi Şeyhmus Salman’ın evinde Mardinli hemşerileri ile buluştu. Son olarak Özdere sahiline inen ve sıcak yaz günlerinde vatandaşlarla sahilde sohbet edip onların sorunlarını dinleyen Bölünmez Çankırı’ya Menderes programında; Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre, AK Parti Menderes Kadın Kolları Başkanı Asuman Şen ve partililer de eşlik etti.
İZMİR’DE FARK YARATACAĞIZ
AK Parti Menderes Kadın Kolları ile kahvaltılı toplantıda buluşan Bölünmez Çankırı, AK Kadınlara seçimler boyunca göstermiş oldukları çalışmadan dolayı teşekkür etti. Teşkilat içindeki AK Kadınların her zaman yaptıkları çalışmalar ile farkını hissettirdiğini ifade eden Bölünmez Çankırı, teşkilatın önüne şimdiden yerel seçimler için hedef koydu. AK Parti teşkilatlarının her zaman seçim varmış gibi seçime hazırlıklı olduğunu belirten Bölünmez Çankırı, “2019 Mart’a kadar Menderes’te ve İzmir’de çalınmayacak kapı bırakmayacağız. Sandık bazlı çalışma ve belediyemizin projeleri ile açık ara farkla Menderes’te belediyeyi tekrar alacağız. Büyükşehir’de de 14 puanlık fark kapanmayacak bir fark değil. Yerel seçimlerde yapacağımız çalışmalar ile İzmir’de ciddi bir fark yaratacağız” dedi.
GÜVENİMİZ SONSUZ
24 Haziran erken genel seçimlerde 28 gün boyunca yapılan çalışmalarda Türkiye’de AK Parti’nin oylarında 7 puanlık düşüş olurken, İzmir’de 3 puanlık düşüşün olduğunu belirten Bölünmez Çankırı, “Erken genel seçimlerinden sonra hem genel merkezimiz hem de teşkilatlarımız kendilerini sorguluyor. Bizim kendimize ve teşkilatımıza güvenimiz sonsuz. 2019 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde çalışmak için zamanımız var. Kadın kolları olarak, erken genel seçimlerde yaptığınız ev ziyaretlerini gözden geçirin. Kendi veri tabanınızı oluşturun. Kime iyilik, kime kötülük yapmışız; nerede hatalıyız, nerede başarılıyız bilelim. Kadın kollarında bulunan her bir AK Kadının hedefi olsun. Menderes teşkilatında 30 tane kadın varsa, 30 kadının 30 mahallede hedefi olsun. Kendi içinizde yarışmaya girin. AK Parti, AK Kadrolar ile 16 yıldır bir başarı öyküsü yazıyor. Bunda herkesin katkısı var. Türkiye’de ve İzmir’de yaptığımız başarılı çalışmaları karşınızdakilere hissettirin” diye konuştu.
UZUN YILLAR HİZMET EDECEĞİZ
Menderes sokaklarında dolaşan vatandaşları ve esnafı ziyaret eden Bölünmez Çankırı’yı karşılarında gören esnaf ve vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşadı. Seçimlerde hemen sonra karşılarında tekrar İzmir Milletvekili olarak Bölünmez Çankırı’yı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Seçimden önce ne kadar söz verdiği esnaf ve vatandaş varsa hepsini tekrardan ziyaret edip teşekkür eden Bölünmez Çankırı, vatandaşların ve esnafın takdirini topladı. Menderes’teki vatandaşları ve esnafı hiçbir zaman unutmadıklarını dile getiren Bölünmez Çankırı, “Kendimizi unutturmayız. Sizleri de unutmayız. Daha uzun yıllar Cumhurbaşkanımız ve AK Kadrolar ile sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

Gül için hain açıklaması

Gül için hain açıklaması

E-muhtıra ile ilgili konuşurken Abdullah Gül’ün isminden bahseden AK Parti Genel...

Aliyev’den Erdoğan’a kutlama mesajı

Aliyev’den Erdoğan’a kutlama mesajı

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, yeniden AK Parti Genel Başkanı seçilen Tü...

Trafik polisinin köpeğe ateş etmesi

Trafik polisinin köpeğe ateş etmesi

İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde bir polis memurunun ateş etmesi sonucu yaralandığı...

Bu bayrama buruk giriyoruz

Bu bayrama buruk giriyoruz

TBMM Çevre Komisyonu Üyesi, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve İzmir Milletveki...

Bıçakçılar fazla mesai yapıyor

Bıçakçılar fazla mesai yapıyor

İzmir’in tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda bayram yoğunluğu yaşanırken, bıçakçılar da...

Öğrenci sayısı ise 2 bin 855’e çıkartıldı

Öğrenci sayısı ise 2 bin 855’e çıkartıldı

İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bedriye Tunçsiper, 31 lisans ile 2...