“Kendimizi unutturmayız”

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, teşekkür ziyaretlerine Menderes’te hız kesmeden devam etti. Karşılarında milletvekilini tekrar gören ve şaşıran vatandaşlara Bölünmez Çankırı, “Kendimizi unutturmayız” dedi

“Kendimizi unutturmayız”
ÖZKAN PEKÇALIŞKAN
AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, 24 Haziran seçimlerinin ardından ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. 28 gün boyunca seçim bölgesindeki ilçeleri tek tek dolaşan Bölünmez Çankırı, seçimin ardından gezdiği ilçelere bu sefer teşekkür için uğruyor. Bu kapsamda Menderes’te partililer ve vatandaşlar ile buluşan Bölünmez Çankırı, önce AK Parti Menderes Kadın Kolları ile kahvaltılı toplantıda buluştu daha sonra Menderes’in Yeniköy ve Şaşal mahallerine ziyarette bulundu. Merkezdeki esnafı ziyaret etmeyi de unutmayan ve Menderes programını dolu dolu sürdüren Bölünmez Çankırı, son olarak Gümüldür’de Mardinli hemşerisi Şeyhmus Salman’ın evinde Mardinli hemşerileri ile buluştu. Son olarak Özdere sahiline inen ve sıcak yaz günlerinde vatandaşlarla sahilde sohbet edip onların sorunlarını dinleyen Bölünmez Çankırı’ya Menderes programında; Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre, AK Parti Menderes Kadın Kolları Başkanı Asuman Şen ve partililer de eşlik etti.
İZMİR’DE FARK YARATACAĞIZ
AK Parti Menderes Kadın Kolları ile kahvaltılı toplantıda buluşan Bölünmez Çankırı, AK Kadınlara seçimler boyunca göstermiş oldukları çalışmadan dolayı teşekkür etti. Teşkilat içindeki AK Kadınların her zaman yaptıkları çalışmalar ile farkını hissettirdiğini ifade eden Bölünmez Çankırı, teşkilatın önüne şimdiden yerel seçimler için hedef koydu. AK Parti teşkilatlarının her zaman seçim varmış gibi seçime hazırlıklı olduğunu belirten Bölünmez Çankırı, “2019 Mart’a kadar Menderes’te ve İzmir’de çalınmayacak kapı bırakmayacağız. Sandık bazlı çalışma ve belediyemizin projeleri ile açık ara farkla Menderes’te belediyeyi tekrar alacağız. Büyükşehir’de de 14 puanlık fark kapanmayacak bir fark değil. Yerel seçimlerde yapacağımız çalışmalar ile İzmir’de ciddi bir fark yaratacağız” dedi.
GÜVENİMİZ SONSUZ
24 Haziran erken genel seçimlerde 28 gün boyunca yapılan çalışmalarda Türkiye’de AK Parti’nin oylarında 7 puanlık düşüş olurken, İzmir’de 3 puanlık düşüşün olduğunu belirten Bölünmez Çankırı, “Erken genel seçimlerinden sonra hem genel merkezimiz hem de teşkilatlarımız kendilerini sorguluyor. Bizim kendimize ve teşkilatımıza güvenimiz sonsuz. 2019 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde çalışmak için zamanımız var. Kadın kolları olarak, erken genel seçimlerde yaptığınız ev ziyaretlerini gözden geçirin. Kendi veri tabanınızı oluşturun. Kime iyilik, kime kötülük yapmışız; nerede hatalıyız, nerede başarılıyız bilelim. Kadın kollarında bulunan her bir AK Kadının hedefi olsun. Menderes teşkilatında 30 tane kadın varsa, 30 kadının 30 mahallede hedefi olsun. Kendi içinizde yarışmaya girin. AK Parti, AK Kadrolar ile 16 yıldır bir başarı öyküsü yazıyor. Bunda herkesin katkısı var. Türkiye’de ve İzmir’de yaptığımız başarılı çalışmaları karşınızdakilere hissettirin” diye konuştu.
UZUN YILLAR HİZMET EDECEĞİZ
Menderes sokaklarında dolaşan vatandaşları ve esnafı ziyaret eden Bölünmez Çankırı’yı karşılarında gören esnaf ve vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşadı. Seçimlerde hemen sonra karşılarında tekrar İzmir Milletvekili olarak Bölünmez Çankırı’yı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Seçimden önce ne kadar söz verdiği esnaf ve vatandaş varsa hepsini tekrardan ziyaret edip teşekkür eden Bölünmez Çankırı, vatandaşların ve esnafın takdirini topladı. Menderes’teki vatandaşları ve esnafı hiçbir zaman unutmadıklarını dile getiren Bölünmez Çankırı, “Kendimizi unutturmayız. Sizleri de unutmayız. Daha uzun yıllar Cumhurbaşkanımız ve AK Kadrolar ile sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca yeniden yargılanacak

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca yeniden yargılanacak

"Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan hapis cezası alan oyuncular Çağatay Ulusoy...

Bakan Selçuk öğrencilere karne dağıttı

Bakan Selçuk öğrencilere karne dağıttı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yarıyıl tatiline girerek karne alan çocuklara i...

İhracatta tarihi adım: 7/24 kesintisiz ihracat dönemi

İhracatta tarihi adım: 7/24 kesintisiz ihracat dönemi

İhracatta zaman, insan kaynağı ve maliyetten tasarruf etmeyi sağlayan ve menşe v...

Yıldırım: Türkiye nasıl bir kalkınma hamlesi içinde olduğunu herkese gösteriyor

Yıldırım: Türkiye nasıl bir kalkınma hamlesi içinde olduğunu herkese gösteriyor

TBMM Başkanı Yıldırım, "Dünyaya, dosta düşmana mesaj veriyoruz. 'Öldük bittik',...

İzmir’in deri fuarına yabancı alıcı akını

İzmir’in deri fuarına yabancı alıcı akını

Ege Bölgesi'nin deri konfeksiyon, deri aksesuar ve tabak deri ihracatını arttırm...

Zeybekci: '40 milyon turisti ağırlayacağız'

Zeybekci: '40 milyon turisti ağırlayacağız'

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci’nin gündemine ald...