KHA Ödülleri sahiplerini buldu

Kaya Haber Ajansı okurlarının oylarıyla belirlenen yılın enleri ödülleri İzmir’de Ramada Otel’de düzenlenen bir törenle sahiplerine verildi

KHA Ödülleri sahiplerini buldu

ALİ TAYDAŞ

Her yıl düzenlenen etkinlikte bu yıl farklı branşta 50 kişi ödüle layık görüldü. Yılın yerel politikacısı seçilen AK Parti 24. Dönem İzmir Milletvekili ve Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (BASAM)  Başkanı Rifat Sait, “Cumhurbaşkanımızın metal yorgunu sözlerini CHP’li belediyeler neden üstlerine alınmıyor? Doğru, çalışmayan yorulmaz, dolayısıyla üstlerine alınmazlar” dedi.

Sait, “Metal yorgunu olan siyasetçilerimizi dışlamıyoruz, doğal olarak çalışan yorulur, biraz dinlenir ve ardından tekrar koşmaya başlar. Önemli olan tembel ya da hain olmasın. Küsmek ya da darılmak yok Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde inşallah koşmaya hep birlikte devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YERLİ ADAYLAR TERCİH EDİLİR

Sait, “Cumhuriyetimizin 100. yılı 2023’te 500 milyar dolar ihracat hedefimiz var. Türkiye olarak Dünyanın en büyük 10 ekonomisi içinde olmaya devam edeceğiz. Büyüme oranlarımız Avrupa ortalamasının üzerinde. Bütün bunlar için çok çalışmamız gerekiyor. Ama sadece çalışmak yetmez. Üretimde milli ve yerli olmamız ve milli ve yerliyi desteklememiz gerekiyor. Sayın Cumhurbaşkanımız milli arabanın lansmanını yaptı. İnşallah 2021’de yerli otomobilde seri üretime gececiğiz. Üretim ve ekonomide olduğu gibi siyasette de yerli ve milli adaylar çok önemli olacak. Önümüzdeki günlerde dar bölge veya daraltılmış seçim bölgeleri gelirse özellikle yerli adayların tercihi beklenir. Genel siyasette ise milli adayların şansı daha yüksek olacak diye düşünüyorum” şeklinde konuştu. 

Diğer Haberler

Kozmik Oda davasında mütalaa açıklandı

Kozmik Oda davasında mütalaa açıklandı

Kozmik Odada Kumpas davasında mütalaa açıklandı. Davada eski hakimler Nihal Uslu...

Bedelli askerlik müjdesi otomobil sattırıyor

Bedelli askerlik müjdesi otomobil sattırıyor

Bedelli askerlik düzenlemesinin TBMM'ye sunulmasının ardından para arayışına gir...

7 destek müjdesi!

7 destek müjdesi!

Devlet, yaşlılara birçok destek sağlıyor. Yaşlılar; evde sağlık hizmeti ve maaş,...

KKTC'de mülteci gemisi battı: 19 ölü

KKTC'de mülteci gemisi battı: 19 ölü

KTC Karpaz açıklarında en az 150 mülteciyi taşıyan gemi battı. Hayatını kaybeden...

Avrupa Birliği`nden Google`a rekor ceza!

Avrupa Birliği`nden Google`a rekor ceza!

Mobil cihaz stratejisiyle firmanın arama üstünlüğünü adaletsizce güçlendirdiği i...

Binlerce lirası kül oldu!

Binlerce lirası kül oldu!

Muş`un Akpınar köyünde çıkan yangında, ev içerisinde muhafaza edildiği iddia edi...