Yeni nesil ürünlere ilgi büyük oldu

Plastik-Ambalaj Sektörleri ile Ağaç İşleme Teknolojisi-Mobilya Yan Sanayi sektörlerinin en büyük buluşması PLASTPAK ve İZWOOD 2018 fuarlarında son teknoloji ürünleri büyük dikkat çekiyor

Yeni nesil ürünlere ilgi büyük oldu

ÖZKAN PEKÇALIŞKAN

Plastik-Ambalaj sektörleri ile Ağaç İşleme Teknolojisi-Mobilya Yan Sanayi sektörlerini bir araya getiren PLASTPAK ve İZWOOD 2018 fuarları, 10 Nisan Salı günü sektör profesyonellerine kapılarını açtı. Ulusal ve uluslararası birçok ziyaretçiyi ağırlayan fuarda sektördeki son teknolojiler ile donatılmış ürünler ise büyük ilgi görüyor. Son teknoloji Vega 5X; 5 eksen motor özel yapısı sayesinde en zorlu işleri bile kolay bir şekilde gerçekleştiren 5 eksen konfigürasyon ile limitsiz işleme makinesi, enterpolasyon ile motor yüksek kalite sonuçlar, hassasiyet ve hızlı işlemeyi garanti ediyor. Kullanıcısının ihtiyaçlarına göre motor gücünü artırma imkanı tanıyan teknoloji, sıvı soğutma ile uzun süre güvenli şekilde çalışmayı sağlıyor. Vega ve Robotıx’in Yüksek kaliteli ve hassas vakum konsolu ve blokları ise vakum konsolu ve vakum blokları yardımıyla kısa sürede parça yükleme ve referanslama imkanı sunuyor. Güçlü tutuş ile işlemede mükemmel sonuçları ortaya koyan makine; kapı menteşe, kilit yeri uygulamaları için 5,5 kW çift çıkışlı yüksek performanslı opsiyonel yan freze motoru ile hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Güçlü yapısı sayesinde de uzun saatler çalışmaya imkan veriyor.

GENİŞ KULLANIM ALANI

Fuarda sergilenen bir diğer ürün olan Rover A; esnek CAD/CAM uygulamaları ile yaratıcı çözümler ortaya çıkabiliyor. Alphacam hazır ve güvenilir CNC kodları üretmek, verimli ve hızlı takım yolları oluşturmak isteyen üreticiler için geliştirilmiş tam işlevsel, kullanımı kolay bir CAD/CAM çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Basit 2 eksen çizimlerden çok karmaşık 5 eksen çizimlere kadar işleme yapılabilmesine imkan sağlayan bu yeni nesil teknoloji; Nesting Çözümü, 3D Oyma ve Freze Uygulamaları, Aggregate ve Delik Ünitesi Desteği ve Ek modüller ile geniş kullanım alanı sunuyor.

Diğer Haberler

EGELİ KADIN YAZARLAR DURMAK BİLMİYOR

EGELİ KADIN YAZARLAR DURMAK BİLMİYOR

Alışılmışın dışında bir yönetim biçimine sahip olduklarını açıklayan Egeli Kadın...

İmza hareketine seçim uyarısı

İmza hareketine seçim uyarısı

CHP’de muhalefetin olağanüstü kurultay için imza toplamasını değerlendiren Prof....

Rafineride gıda zehirlenmesi! 250 civarında işçi hastaneye kaldırıldı

Rafineride gıda zehirlenmesi! 250 civarında işçi hastaneye kaldırıldı

İzmir'in Aliağa ilçesindeki Star Rafinerisinde görev yapan 250'ye yakın işçi, gı...

Olağanüstü kurultay için imza çağrısı

Olağanüstü kurultay için imza çağrısı

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, kurultay delegeleri olarak burada “semboli...

İşbirliği vurgusu

İşbirliği vurgusu

Memur-Sen İzmir İl Temsilcisi Bina, “Bakanlığın bütün birimlerinin eğitim alanın...

Yapısal değişikliğe ihtiyaç var

Yapısal değişikliğe ihtiyaç var

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Çok çok harcayıp az az kazanıyoruz. Az...