Eğitimde 30 yıl

Eğitimde 30, yılı geride bırakan Bilfen Okulları çeşitli etkinliklerle kutlamalar yapmaya devam ediyor

Eğitimde 30 yıl

HALİL MEMİŞ / İSTANBUL

Bilfen Okulları’nda, bu yıl eğitimde 30. yılını geride bırakması dolayısıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor. Türkiye’nin 7 ilinde, 29 anaokulu, 16 ilkokul, 15 ortaokul ve 16 lise ile yaklaşık 18 bin öğrencisine eğitim veren Bilfen Okulları, başarısının mimarı öğretmenleri için önemli bir organizasyon gerçekleştirdi. Bilfen Esenşehir İlköğretim Okulu’nda düzenlenen gecede, İstanbul’daki tüm kampüslerde görev yapan, 5, 10, 15, 20 ve 25 yıllık hizmet sürelerini dolduran öğretmenler ve çalışanlar, ödüllerini Bilfen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Öztürk’ün elinden aldı.

ÇILGINLAR KULÜBÜ SÜRPRİZİ

Gecenin sürprizi ise “Çılgınlar Kulübü”nün seslendirdiği şarkılar oldu. “Çılgınlar Kulübü" üyelerinden Eda ve Metin Özülkü, Burak Kut ve Ferda Anıl Yarkın, 1990’ların iz bırakan şarkılarından bugünün popüler şarkılarına kadar geniş bir yelpazede şarkılarını, Bilfenli öğretmenler için söyledi. Performansları ile müzik ziyafeti sunan sanatçılar, aynı zamanda veli olarak da Bilfen ailesinin bir parçası olmalarının gururunu yaşadı.

KAZANANLARIN OKULU

Bilfen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Öztürk, Bilfen Okulları’nın kendine özgü eğitim programları ve sistemleri ile Türkiye’nin eğitim alanındaki en önemli markası olduğunu belirterek, “Bilfen, dünyanın 34. Türkiye’nin ise ilk ve tek Öğrenme Stilleri Merkezi’dir. Bilfen, Talim Terbiye onaylı programa sahip olan tek özel okuldur. Bilfen, 9 Tip Mizaç Modeli’ni öğrencisine uyarlayarak eğitimde fark yaratan, ‘Side By Side’ ve ‘Enrichment Programları’ ile taçlanan uluslararası dil standartlarının üstünde bir İngilizce programı olan tek okuldur. Kısaca Bilfen, kazananların okuludur” ifadelerini kullandı. Bilfen’in akademik anlamda olduğu kadar kültür ve sanat alanında da kazananların okulu olmaya devam ettiğini aktaran Öztürk, bu başarının mimarı olanların öğretmenler olduğunu ve aynı başarıyı şimdi olduğu gibi gelecekte de koruyarak devam ettireceklerine yürekten inandığını ifade etti.

Diğer Haberler

Kurban bağışları milyonlara ulaşacak

Kurban bağışları milyonlara ulaşacak

Türkiye’de, Kızılay ve Türkiye Diyanet Vakfı başta olmak üzere birçok vakıf ve y...

Nüfusunun 40 katı turisti ağırlayacak

Nüfusunun 40 katı turisti ağırlayacak

Yaklaşık 3 bin kişinin yaşadığı Avşa Adası’nın, 9 günlük Kurban Bayramı tatilind...

Uzay atılımına Rusya’dan destek

Uzay atılımına Rusya’dan destek

Rosteh’in Uluslararası İşbirliği ve Bölgesel Politikalar Direktörü Kladov, “Türk...

Yabancılara konut satışında artış

Yabancılara konut satışında artış

Türkiye’de yabancıların satın aldığı konut sayısı ocak-temmuz döneminde yüzde 29...

Hizmet içi eğitime ağırlık

Hizmet içi eğitime ağırlık

Mardin Artuklu Belediyesi kurum bünyesinde görev yapan personellerin mali konula...

İdlib’deki patlamada  67 KİŞİ ÖLDÜ

İdlib’deki patlamada 67 KİŞİ ÖLDÜ

Suriye’de İdlib iline bağlı Sermada İlçesi’nde medyana gelen patlamada yaşamını...