Aziz Dağlı ile 3. kez

Demiryolu Makinistler Derneği’nin 3 No’lu İzmir Şube Başkanlığı 21. Olağan Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Dernek başkanlığına Aziz Dağlı 3. kez seçilerek büyük bir başarı gösterdi

Aziz Dağlı ile 3. kez

ASİYE ARSLAN

Demiryolu Makinistlerler Derneği’nin (DEMARD) 3 No’lu İzmir Şube Başkanlığı 21. Olağan Seçimli Genel Kurulu yapıldı. 3. kez şube başkanlığına seçilen Aziz Dağlı bu alanda büyük bir başarıya imza attı. Genel kurula, derneğin Genel Başkanı Nami Aras, Genel Sekreter Ali Erdoğan, 3. Bölge Müdür Yardımcısı Soner Baş, Ege Koordinasyon Müdürü Habil Emir, TCDD Taşımacılık A.Ş. Araç Bakım Müdürü Murat Durkan gibi isimler katılım gösterdi. Genel Başkan Nami Aras seçim öncesi yaptığı konuşmada 2011 yılında kurulan ve hızla büyüyen DEMARD’ın yardımlaşma sandığı hakkında bilgiler verirken, Soner Baş ise İzmir’e yapımı devam eden yüksek hızlı tren çalışmalarının son durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Seçimi kazanan Aziz Dağlı, yeni dönemde teknoloji ve iletişim çağını yakalayacaklarının sinyallerini vererek, sosyal faaliyetlere önem vereceklerini dile getirdi.

“TEKNOLOJİYİ YAKALAYACAĞIZ”

Genel kurul öncesinde Ege Koordinasyon Müdürü Habil Emir, katılımcılara yeni kurulan lojistik taşımacılık köyleri hakkında bilgiler aktardı. Son olarak söz alan TCDD Taşımacılık A.Ş. Araç Bakım Müdürü Murat Durkan ise, yolcularımızın huzurlu ve konforlu seyahat etmeleri için gece gündüz demeden tüm personelimizle lokomotif ve tren setlerinin bakım ve temizliklerini en ince detaylarına kadar yapıldığını belirterek yeni yönetime başarılar diledi. Toplantıya katılım gösteren diğer isimler ise, TCDD Taşımacılık A.Ş. Araç Bakım Müdür Yardımcısı Bayram Şahin Türk, Ulaşımsen Şube Başkanı Kazım Sayan, DEMOK Şube Başkanı Yakup Demir, Birleşmiş Demiryolcular Derneği (BİRDEM) Başkanı Volkan Yagar’dı.

 

Diğer Haberler

Savaşın enkazından  güneşin kadınlarına

Savaşın enkazından güneşin kadınlarına

Türkiye’deki yaşama adapte olmaya çalışan mülteci kadınlar, bir grup gönüllü tar...

Minik Hiranur yutkunursa ölecek

Minik Hiranur yutkunursa ölecek

Gaziantep'te yaşayan 1,5 yaşındaki minik Hiranur, yaşadığı talihsizliklerin ardı...

Çocuklarım okusun!

Çocuklarım okusun!

Down sendromlu kızları Irmak’ın ihtiyaçlarını karşılamak ve geçimlerini sağlamak...

İhtiyaç sahiplerine  ‘EL’ uzatıyorlar

İhtiyaç sahiplerine ‘EL’ uzatıyorlar

İzmir Enternasyonal Fuarı’na da katılan Robot El Derneği İzmir Grubu; parmağını,...

Engelsiz Efe

Engelsiz Efe

İzmir’de yaşayan 54 yaşındaki Osman Ertöz, 2 yaşında geçirdiği çocuk felci sonuc...

Amansız hastalığa yakalanan küçük Sevim günden güne eriyor

Amansız hastalığa yakalanan küçük Sevim günden güne eriyor

Gaziantep’te milyonda bir görülen metakromatik lökodistrofi (MLD) hastası olan 3...