Cemal Durmaz

9. Yıla Hep Beraber Merhaba

Cemal Durmaz

cemaldurmaz10@hotmail.com

Gazetemiz İLKSES’ in 9. yılında sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Yaklaşık olarak iki ay önce İLKSES ile tanıştım, inanılmaz mutluyum.
Özellikle yayın anlayışını takdir ettiğim bu gazetede köşe yazarı olarak kabul edilmem beni ziyadesi ile mutlu etti.
Bu vesile ile İmtiyaz Sahibi Sayın Halil ARSLAN Bey’e ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Sayın Erdal ERAK Bey’e beni İLKSES ailesine kabul ettikleri için çok teşekkür ederim.
Daha önce bir gazetede köşe yazarlığı yaptım, haber sayfalarında köşe yazarlığı yaptım, bazı haberleri paylaştım, bir derginin imtiyaz sahibi ve sorumlu müdürlüğünü yaptım, ama şunu söylemeliyim ki, İLKSES GAZETESİNDE YAPTIĞIM KÖŞE YAZARLIĞINDAN DUYDUĞUM MUTLULUĞU diğer gazete ve haber sayfalarında hissetmedim.
İyi ki varsın İLKSES…
Bir gazetenin 9 yılı başarı ile geride bırakmış olması, basın hayatında çok önemli bir yerde olduğunun ispatıdır.
Başarılı geçen dokuz yıl bence inanılmaz bir başarı. Başladığı yayın hayatında edindiği disiplinli prensipler ışığında hiç sapmadan bu güne kadar gelen ve bugün gazetenin 9 yılı geride bırakmasında emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım.
Elbette en büyük alkış İLKSES için, İLKSES GAZETEMİZİN dokuzuncu yaş gününü kutlarım. Gönülden kutlarım. Sevincimi inanın tarif edemiyorum.
İLKSES GAZETESİ, YAYIN HAYATIN SONSUZ OLSUN.
SANA VE SAYENDE BU GAZETEDE ÇALIŞAN VE BİZLER GİBİ KÖŞE YAZARLIĞI YAPAN DİĞER ARKADAŞLAR YAYIN HAYATIN BOYUNCA SENİNLE OLSUN
İYİ Kİ VARSIN İLKSES GAZETESİ
İYİ Kİ VARSIN CANIM GAZETEM…