Cemal Durmaz

Destan Yazmak, Türk Milletine Aittir

Cemal Durmaz

cemaldurmaz10@hotmail.com

Sevgili okurlar
Öncelikle belirtmek isterim ki, iyi ki bu mübarek topraklarda yaşıyorum, iyi ki bu topraklarda doğdum, inşallah bu topraklarda adam gibi öleceğim. Ne mutlu ki bu ülkenin vatandaşıyım, ne mutlu ki bu bayrağın altında yaşıyorum. Ne mutlu ki İstiklal Marşımızı yüksek sesle söyleyebiliyorum.
Ülkemizin coğrafi güzelliklerini, yer altı zenginliklerini benim anlatmama gerek yok. Hem Türk milleti, hem de tüm dünya bunun farkında.
Bu güzel memleketimizi, Türkiye’mizi çok isteyenler var, ama kimse bizim kadar memleketimizi sevemez, bizim kadar memleketimiz için ölemez, bizim kadar ülkemizi yüceltemez. Bizler, Atatürk, silah arkadaşları ve tüm vatandaşları ile Kurtuluş Savaşı’nı veren bir milletin çocukları, torunlarıyız. Şehitlerimize borcumuzu ancak, alnımız açık, başımız dik, özgür yaşayarak, ülkemizi, devletimizi sonsuza kadar yaşatarak ödeyebilirmiyiz bilmiyorum. Ama özgür yaşamaya mecburuz, bu devleti milleti ile yaşatmaya mecburuz.
Anlayamadığım, bu düşmanların, hainlerin hiç mi tarih bilgisi yok, hiç mi okumazlar, hiç mi araştırmazlar. Türkiye ve Türk milleti için hainlik yapmayı planladıklarında hiç mi akıllarına araştırma yapmak gelmez. Hiç mi soruşturmazlar, hiç mi… BİR SÜRÜ YAZABİLİRİM.
Hiç mi duymadınız, bu ülkeye bu millete hainlik yapılmayacağını, hiç mi duymadınız, misli ile karşılık göreceğinizi, hiç mi duymadınız, hiç mi okumadınız, hiç mi izlemediniz, bu ülkede her vatandaş, bayrağı, devleti, vatanı için gözünü kırpmadan ölüme gideceğini, YUH size be hain sürüleri.
Biraz araştırsalar çok uzak tarihlere gitmeyelim, Çanakkale Savaşı bu ülke 250 bin şehit vermiş, Çanakkale Geçilmez, Çanakkale Destanı.
Kurtuluş Savaşı, bu dünya üzerinde Türk milletlinin Atatürk önderliğinde silah arkadaşları ve tüm ulus olarak verdiği bu mücadeleyi bilmeyen bir ülke var mı, bence yok.
Ya 15 Temmuz, aman Allah’ım. Bu ne mücadele, insanımız hainlerin kullandığı tankların önüne yattılar. Silahların önüne siper oldular, gözünü kırpmadan devletine, bayrağına sahip çıktılar.
Halen mi bu ülkeye hainlik yapan örgütler var,
Halen mi bu ülkeyi bu milleti esir etmek isteyen, bu devleti yıkmak için projeler üreten ülkeler var. Hepsinin aklına şaşarım, iyi düşünün, TÜRK MİLLETİ İLE CENK OLMAZ, VATANI VE BAYRAĞI İÇİN DÜŞÜNMEDEN ÖLMEYİ, ŞEHİT OLMAYI GÖZE OLAN BU MİLLETE HAİNLİK ETMEDEN İYİ DÜŞÜNÜN. AKLINIZI BAŞINIZA ALIN.
Tek şansınız var, bu ülkeye, bu millete, bu devlete hainlik yapmayacaksınız, dost olmanın yolunu arayacaksınız. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, Yaşasın Türk Milleti, Dalgalan Şanlı Bayrağım.