Ege Perla İzmirlilerle buluşmaya hazır

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle faaliyetlerine geçici bir süre ara veren Ege Perla, normalleşme süreci kapsamında alınan en üst seviyedeki tedbirlerle birlikte 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle İzmirlileri ağırlamaya hazırlanıyor

Ege Perla İzmirlilerle buluşmaya hazır
İş GYO tarafından hayata geçirilen, İzmir’in ilk karma projesi Ege Perla, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını kapsamında alınan idari tedbirler ve tavsiyeler neticesinde, hem misafirleri, hem çalışanları hem de kamu sağlığı göz önünde bulundurularak faaliyetlerine geçici bir süre ile ara vermişti. Yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanan ve yönetimini Kanyon Yönetim’in üstlendiği Ege Perla, normalleşme süreci kapsamında alınan en üst seviyedeki tedbirlerle birlikte 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle yeniden misafirlerine kapı açıyor.
AÇIK HAVADA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ DENEYİMİ
İzmirli Ege Perla, Körfez manzarasının yanı sıra mimarisiyle açık havada alışveriş deneyimi sunan ve kapalı alanlar için de 24 saat boyunca çalışacak şekilde bakımları yapılan havalandırma sistemleri sayesinde yüzde 100 temiz hava kullanılarak havalandırılıyor. Ege Perla, tüm sağlık, hijyen, güvenlik önemleri ve sosyal mesafe uygulaması ile birlikte misafir yoğunluğunu kontrollü bir şekilde asgari seviyede tutarak risk oluşmamasını hedefliyor.
MASKESİZ MİSAFİR VE ÇALIŞAN ALINMAYACAK
Hafta içi 12.00-20.00 saatlerinde sadece maske takan misafirlerine hizmet verecek olan Ege Perla’da yürüyen merdiven bantları, kapı kolları ve ortak alanlardaki genel kullanım noktaları her 50 dakikada bir ‘hijyen ekibi’ tarafından dezenfekte edilerek tedbirler en üst düzeyde tutulacak.
Asansör, sinema salonu, bebek odası ve mescidin önlemler nedeniyle geçici olarak hizmet vermeyeceği Ege Perla’da misafirler ve çalışanlar için hissedebilecekleri herhangi bir rahatsızlık hissine karşı müdahale öncesi dinlenebilecekleri bir “izolasyon odası” hayata geçirilecek.
Misafirlerine sağlıklı ve güvenli alışveriş imkanı için titizlikle çalışan Ege Perla, iki ana girişine ve tüm koridor girişlerine kişisel hijyenin korunması için el dezenfektan üniteleri yerleştirecek.
Güvenlik ekibi ve çalışan tüm personel ise hizmet verdiği noktalarda yüz kalkanı ve cerrahi maske ile çalışacak. Tüm bu önemlere ek olarak çeşitli noktalarda sosyal mesafe ve hijyen uygulamaları hakkında bilgi panoları konumlandırılacak ve belli aralıklarla da bu uygulamalar ile ilgili anonslar yapılacak. HABER MERKEZİ

Diğer Haberler

CHP İzmir’de kritik toplantı: Birbirimize sahip çıkalım!

CHP İzmir’de kritik toplantı: Birbirimize sahip çıkalım!

Başkan Tunç Soyer’in, CHP İzmir İl Örgütünden AK Parti ve MHP’nin yaptığı eleşti...

Boztepe’den harcama eleştirisi

Boztepe’den harcama eleştirisi

AK Partili Meclis Üyesi Hüsnü Boztepe, 2019 yılına ilişkin mali yıl gelir gider...

Batur: Konak Belediyesinin  ayakları yere sağlam basıyor

Batur: Konak Belediyesinin ayakları yere sağlam basıyor

Konak Belediyesi temmuz ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıd...

Biz Varız dayanışmasında 200 bin gıda paketi hedefi aşıldı

Biz Varız dayanışmasında 200 bin gıda paketi hedefi aşıldı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in çağrısıyla başlatılan Biz Varız...

Korona aşısı için Biontech ve Pfizer testlerden olumlu sonuçlar aldı

Korona aşısı için Biontech ve Pfizer testlerden olumlu sonuçlar aldı

Türk bilim adamı Prof. Dr. Uğur Şahin'in kurucu ortağı olduğu BioNTech ve ABD me...

Berat Albayrak ve ailesine hakarete ilişkin 1 şüpheli tutuklandı

Berat Albayrak ve ailesine hakarete ilişkin 1 şüpheli tutuklandı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ailesine yönelik hakaret içeren payla...